אז למרות ואף על האופי החילוני שאופף את האתר הזה, יש לי ניסיון רב שנים עם הקהל הדתי, דתי לאומי ואף חרדי. גיליתי קהל שמח שבא לשמוח ולשמח בעיקר. עבדתי עם הלהקות הבולטות בענף, למדתי והפנמתי את צרכי הקהל (האשכנזי והמזרחי), את המנהגים ואת הדקויות, החל משלב קבלת הפנים, כיסא הכלה, הליווי לחופה , כיסוי ההינומה, ברכת הכלה, ברכות החופה, חדר הייחוד, הריקודים בהפרדה/ללא הפרדה וכלה בברכת המזון לסיום. צברתי אוסף מוזיקלי עדכני שמאגד את כל טובי הזמרים והלהקות המובילות בתחום, המאפשר לי לקיים ערב מלא ומגוון בתוכן שאף להקה לא היתה מתביישת בו.

לא פעם אני פוגש בזוגות שרוצים ״גם וגם״ . גם להקה שתספק את הגוון הדתי שיכבד ויענה על הצרכים של המשפחה וגם די ג׳יי שיענה על הצורך של החברים בחלק המאוחר יותר של הערב. להקה זה עסק לא זול ובד״כ התקליטן שהלהקה מביאה עימה מתקשה לספק את הסחורה או שהלהקה מבצעת גירסאות כיסוי ופרשנויות משלה ללהיטים. מאידך, רעיון התקליטן עדיין לא נטמע בקרב המשפחות המורגלות בתזמורת.

הפיתרון נמצא בהרכב נגנים איכותיים שנתון לבחירת הזוג + די ג׳יי מקצועי ומנוסה. הרכב הנגנים נותן מענה מוסיקלי לכסא הכלה, לליווי הזוג בדרך לחופה, הניגונים במהלך החופה ובנוסף , בהתאמה לצרכי האירוע, הנגנים מצטרפים לתקליטן על הבמה בזמן החלק הדתי וכל העסק מתפקד, נשמע ונראה כלהקה לכל דבר. בחלק השני של הערב התקליטן לוקח את המושכות לבדו והתוצאה המתקבלת היא ״גם וגם״ איכותי ומיקצועי.

מוזמנים לצפות ב                                    או  ללחוץ                            על מנת להתרשם מקטעי וידאו ודוגמאות.

  • Facebook App Icon
  • Instagram

אם תשאירו פרטים אוכל לחזור אליכם :)